Privatumo politika ir slapukų naudojimas

PRIVATUMO POLITIKA

 1. BENDRA INFORMACIJA

UAB Day Q Analytics (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato  asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

UAB Day Q Analytics
Buveinės adresas: Saltoniškių g. 34A, LT-08105 Vilnius
Tel. +370 615 94878
El. paštas: info@dayqanalytics.eu
PVM mokėtojo kodas: LT100012646419

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.

Šios privatumo politikos sąlygos bus taikomos, jei užpildysite registracijos formas, norėdami naudoti BIfree analities aplikacijas, mokomuosius dokumentus ar rinkodaros medžiagą iš BIfree.lt svetainės, jei užsisakysite naujienlaiškį minėtoje svetainėje, išreikšdami norą gauti informaciją, susijusią su verslo duomenų analitika, ar parašysite mums laišką iš BIfree.lt svetainės. Mes rinksime tik tuos duomenis, kuriuos nurodysite, kaip įmonės atstovas, ir tik atsižvelgdami į profesinius interesus.

 1. DOKUMENTAI MŪSŲ INTERNETINĖJE SVETAINĖJE

Galite naudoti šioje svetainėje rastus dokumentus, tokius kaip pranešimai spaudai, informacija apie produktus, jų atnaujinimus, techninė dokumentacija, 1) nekeičiant jų turinio, išdėstymo, dizaino 2) nesidalinant viešai be mūsų leidimo. Švietimo įstaigos dokumentus gali naudoti išimtinai švietimo tikslais. Dėl kitokio dokumentų naudojimo reikia kreiptis į mus ir gauti raštišką sutikimą. BIfree analitines aplikacijas, kurias svetainėje galima gauti nemokamai, užpildžius užsakymo formą, galima naudoti komerciniams tikslams, jų nekopijuojat ir nekuriant su kita analitikos platforma.

 1. DEMONSTRACINĖS QLIK PRODUKTŲ VERSIJOS MŪSŲ INTERNETINĖJE SVETAINĖJE

Šioje internetinėje svetainėje iki  2020 m. liepos 1 d. nemokamai galima atsisiųsti “Qlik Sense Desktop”. Atsisiųsdami patvirtinate, kad susipažinote su produktų naudojimosi taisyklėmis (Qlik User License Agreement).

 1. KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME ir KOKIU BŪDU?

Mes apdorojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti su verslo duomenų analitika, BIfree analitinėmis aplikacijomis susijusias naujienas, pristatyti mūsų atstovaujamus duomenų analitikos sprendimus ir programinės įrangos platformas, kviesti į mūsų renginius, atsakyti į jūsų užklausas bei pateikti kitą svarbią informaciją, kuri, remiantis mūsų prielaidomis, yra ar gali būti naudinga jūsų profesinėje veikloje.

Tiesiogiai svetainėje BIfree.lt Jūs galite pateikti šią informaciją

 • identifikacijos duomenys (vardas ir/ar pavardė);
 • kontaktiniai duomenys (asmeninis arba darbinis telefono numeris, asmeninis arba darbinis el.pašto adresas);
 • su darbine veikla susiję duomenys (įmonės pavadinimas, pareigos).

Kaip aukščiau minėta informacija renkama?

 • Jūs suteikiate mums savo asmeninę informaciją, pildydami BIfree analitinių aplikacijų užsakymo formą,  atsisiųsdami “Qlik Sense Desktop” programinę įrangą (iki 2020 m. liepos 1 d.), užsisakydami naujienlaiškį, rašydami mums laišką tiesiogiai svetainėje BIfree.lt, registruodamiesi į mūsų renginius, mokymus, praktinius užsiėmimus.
 • Informacija iš trečiųjų šalių: mes galime gauti informaciją apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai; pvz., rekvizitai.lt, vz.lt, Jūsų įmonės svetainės ir t.t.) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų, jei kreipiatės į mus el.paštu, arba apie jus, jei esate mūsų klientas ir įsigyjate Qlik programinės įrangos licencijas.
 1. KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

 • Tiesioginės rinkodaros tikslais*, siunčiant žemiau minimo turinio ir periodiškumo naujienlaiškius:
  • naujienos, susijusios su BIfree aplikacijomis (naujos aplikacijos, atnaujinimai, techninė dokumentacija, mokomoji medžiaga) ir Qlik produktais (naujos versijos, nauji produktai): ne dažniau nei kartą per mėnesį;
  • kvietimai į verslo analitikos renginius, kuriuose pristatomi Qlik įrankiai ir BIfree aplikacijos (konferencijos, praktiniai užsiėmimai, mokymai, seminarai internetu): ne dažniau nei du kartus per mėnesį.
  • BI, IT specialistų patarimai, technologijų naujienos ir praktinis jų taikymas: ne dažniau nei kartą per mėnesį.
 • Sužinoti, kaip svetainės lankytojai naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu.⃰

Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

Jei esate mūsų potencialus klientas (atsisiuntėte Bifree aplikacijas, Qlik programinę įrangą, techninę dokumentaciją ar radome jūsų kontaktus viešuose šaltiniuose), Jūsų duomenis naudosime rinkodaros tikslais, nes atsisiųsdami dokumentus mūsų svetainėje, išreiškėte susidomėjimą verslo duomenų analitikos temomis. Šiuo tikslu tvarkysime tik duomenis, susijusius su jūsų profesine veikla. Manome, kad tai nepažeis jūsų teisės į privatumą. Bet kuriuo metu galėsite atšaukti mūsų informacinių  laiškų ar naujienlaiškių prenumeratą spustelėję “atsisakyti” jūsų el. laiško pabaigoje esančioje nuorodoje.

Jei esate mūsų klientas ar jo atstovas (-ė), Jūsų duomenys yra tvarkomi, remiantis tarpusavio paslaugų sutartimi. Jums bus siunčiami informaciniai pranešimai apie mūsų paslaugas, produktų atnaujinimus, naujus produktus ar renginius – visa svarbi informacija apie verslo analitikos įrankius, kuriuos naudojate.

Duomenų tvarkymas gavus sutikimą. Mes taip pat galime tvarkyti asmeninę informaciją, gavę jūsų sutikimą (pvz., tiesioginės rinkodaros tikslais): jei užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį BIfree.lt svetainėje. Jei duomenų tvarkymas grindžiamas sutikimu, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, susisiekę su mumis žemiau esančiu telefonu ar el.paštu arba kiekvieno el. laiško pabaigoje spustelėdami nuorodą “Atsisakyti”. Atkreipkite dėmesį, kad sutikimo atšaukimas neturi įtakos sutikimo pagrindu atlikto duomenų tvarkymo teisėtumui, kuris buvo atliktas dar iki atšaukiant sutikimą. Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti BIfree analitinių aplikacijų užsakymo formoje), tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis mūsų siūlomis dokumentų, analitinių aplikacijų ar Qlik įrankių demonstracinių versijų atsisiuntimo/užsakymo paslaugomis.

Informacija, kaip naudojate mūsų svetainę.

Jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika. Daugiau apie tai skaitykite „Slapukai“.

 1. REGISTRACIJOS, DOKUMENTŲ ATSISIUNTIMO FORMOS ŠIAME INTERNETINIAME PUSLAPYJE

Užpildydami registracijos į mūsų organizuojamus renginius, mokymus ar dokumentų, demonstracinių versijų atsisiuntimo formas ir įrašydami asmens duomenų informaciją, suteikiate mums leidimą naudoti Jūsų duomenis, atsiunčiant jums su BIfree aplikacijų atsisiuntimu susijusią informaciją, priminimus, taip pat tiesioginės rinkodaros tikslais** kaip nurodyta 5 šio dokumento skyriuje.

**Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

 1. KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui.
 • teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems užsisakytus BI sprendimus ir paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 • teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.
 1. KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime 3 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

Jei esate Klientas arba jo atstovas, mes saugome jūsų asmeninius duomenis sutarties galiojimo metu.

 1. JŪSŲ TEISĖS

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

 • Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);
 • Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
 • Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu info@dayqanalytics.eu arba skambinti telefonu +370 615 94878 ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ir/arba kad nebūtų taikomas tik automatizuotas, įskaitant profiliavimą***, jūsų asmens duomenų tvarkymas, nenurodydami nesutikimo motyvų.

***Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotu, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai adresu Saltoniškių g. 34A, LT-08105 Vilnius; siunčiant paštu adresu: Saltoniškių g. 34A, LT-08105 Vilnius; el. paštu: info@dayqanalytics.eu.

Duomenų valdytojas gavęs tokį prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo kreipimosi dienos, pateikia atsakymą bei atlieka prašyme nurodytus veiksmus ar atsisako juos atlikti. Prireikus nurodytas laikotarpis gali būti pratęstas dar dviem mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Tokiu atveju, per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo dienos Duomenų valdytojas informuoja Duomenų subjektą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis.

Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, išskyrus nesutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros būdu, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

 1. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Duomenų valdytojas nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš Duomenų valdytojo interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų Privatumo politika.

 1. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Jums besilankant Duomenų valdytojo interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda Duomenų valdytojui atpažinti jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių

Kaip informuojame apie naudojamus slapukus?

Pirmą kartą prisijungus prie tinklapio, pateikiamas pranešimas, kuriame yra nuoroda „Sužinoti daugiau“, nukreipianti į tinklapio dalį, kurioje pateikta visa informacija apie šiame tinklapyje įdiegtus ir naudojamus slapukus. Bet kuriuo atveju slapukus kontroliuojate Jūs. Todėl galite bet kuriuo metu jų atsisakyti arba juos išdiegti.

Kaip duodamas sutikimas dėl slapukų naudojimo?

Naudodamiesi tinklapiu ir informavimo eilutėje paspaudę mygtuką „SUTINKU“, Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate UAB Day Q Analytics į Jūsų galinį įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną aparatą ir pan.) įrašyti slapukus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog jeigu minėtoje informavimo eilutėje neatliksite jokio pasirinkimo ir naršysite tinklapyje toliau, į Jūsų galinį įrenginį bus įrašomi tik tie slapukai, kurie yra būtini tinklapio tinkamam funkcionavimui.

Pažymime, kad naudodami tinklapį, Jūs taip pat sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla tinklapyje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais.

Mūsų svetainėje naudojamų slapukų aprašymai:

Slapuko pavadinimas  Slapuko atliekamos funkcijos

 

Duomenų tvarkymo tikslas

 

Sukūrimo momentas

 

Galiojimo laikas

 

_ga, _gat, _gid Google analitika Vartotojų lankomumo analizė, trečiosios šalies naudotojo elgesiu grindžiamos internetinės reklamos tikslais Apsilankius interneto svetainėje 2 metai, iki naršyklės uždarymo, 1 diena

 

mautic_device_id Naujienlaiškių sistema Vartotojų lankomumo iš naujienlaiškių analizė Apsilankius interneto svetainėje 1 metai

 

mautic_referer_id Naudojamas neprisijungusio vartotojo atvykimo identifikavimui Bazinis svetainės funkcionalumas Apsilankius interneto svetainėje  Iki naršyklės uždarymo
mautic_session_id

 

Užregistruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims rinkti Bazinis svetainės funkcionalumas Apsilankius interneto svetainėje  1 metai
mtc-id Renka informaciją apie lankytojų veiksmus apsilankius svetainėje, įskaitant, informaciją apie dažniausiai lankomus puslapius bei kitus analitinius duomenis

 

Bazinis svetainės funkcionalumas

 

Apsilankius interneto svetainėje

 

Seanso, 1 metus

 

mtc-sid Renka informaciją apie lankytojų veiksmus apsilankius svetainėje, įskaitant, informaciją apie dažniausiai lankomus puslapius bei kitus analitinius duomenis Bazinis svetainės funkcionalumas Apsilankius interneto svetainėje Seanso, 1 metus
wordpress_test_cookie

 

Vartotojo slapukų pasirinkimo nustatymas

 

Nustatyti ar vartotojas patvirtino ir kokį slapukų lygį patvirtino, susipažino su slapukų politika

 

Apsilankius interneto svetainėje

 

Iki naršyklės uždarymo

 

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

 1. SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:

Paštu: Saltoniškių g. 34A, LT-08105 Vilnius
Telefonu: +370 615 94878
El. paštu: info@dayqanalytics.eu

Atnaujinta 2019-09-09