BI platforma: Qlik Sense

Qlik Sense: savarankiška vizualiosios verslo analitikos platforma visiems BI poreikiams

Naujosios kartos duomenų analitikos platforma įgalina skirtingus įgūdžius turinčius naudotojus gauti daugiau vertės iš duomenų analizės. Qlik Sense funkcionalumas yra įspūdingas: šis įrankis geba apjungti bet kokį kiekį duomenų šaltinių ir nesvarbu, kokio dydžio jie būtų, leidžia laisvai ir bet kuria kryptimi analizuoti duomenis, naudojant interaktyvius pasirinkimus ir globalią paiešką, išmaniąsias duomenų vizualizacijas ir dirbtinį intelektą. Tradiciniai BI įrankiai ir jų linijinis analizės metodas riboja galimybę pamatyti visus duomenų ryšius, todėl atsakymai į užklausas gaunami remiantis tik dalimi duomenų. Su Qlik Sense į Jūsų rankas patenka patentuota asociatyvinės analizės technologija pagrįstas, greitas, intuityviai naudojamas, vizualus, interaktyvus įrankis, kuris pateikia pilnutinį informacijos vaizdą ir kuriam nebėra jokių ribų,…nebent jūsų fantazija.

Su Qlik Sense įgyjate profesionalios analitikos galimybes ir tik nuo jūsų priklauso, ar jomis pasinaudosite.            

Qlik Sense Business 30 dienų nemokamai

Išbandykite

Faktais pagrįsti sprendimai. Su Qlik Sense.

Su Qlik Sense kiekvienas gali priimti prasmingesnius, faktais, o ne nuojautomis pagrįstus sprendimus. Ir visai nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų komanda, – dalinkitės pastebėtomis įžvalgomis, bendradarbiaukite ir išnaudokite Qlik Sense analitikos galimybes:

Analizei apjungiami skirtingi duomenų šaltiniai

Junkite duomenis iš skirtingų šaltinių, esančių tiek debesijoje, tiek duomenų bazėse, lokaliose saugyklose ar interneto svetainėse. Limitas – tik jūsų vaizduotė ir duomenų pasiekiamumas.

 

Turtingos duomenų interpretavimo galimybės

Bendradarbiaukite ir dalinkitės įžvalgomis vizualiai. Atradimus pateikite įtikinamomis formomis: iš savo prezentacijos nusikelkite tiesiai į interaktyviai veikiantį analizės  langą ir akimirksniu pagrįskite savo sprendimus, pasiūlymus bei atsakykite į kolegų klausimus.                

Kurkite aplikacijas ir analizuokite, kas vyksta ir kodėl

Savarankiškai kurkite asmenines, interaktyviai veikiančias duomenų vizualizacijas, nestandartines, specifiniams įmonės poreikiams reikalingas ataskaitas ir unikalias verslo rodiklių sistemas.

Vienas galingas įrankis visiems BI iššūkiams

Savarankiškai naudojama

Lengvai ir savarankiškai kuriamos duomenų vizualizacijas analitinėse aplikacijose.

Orientuota analitika

Kiekvienas naudotojas gali analizuoti duomenis ir atrasti įžvalgas, naudodamasis interaktyviomis veiklos rodiklių sistemomis (dashboard).

Integruotoji analitika

Atviras API (taikomoji programavimo sąsaja) ir naudoti parengtas įrankis leidžia kurti specifiniams poreikiams pritaikytą analizę,  nestandartines analitines aplikacijas ar naujas vizualizacijas.

Mobilioji analitika

Naudojantis Qlik Sense Enterprise, identiška patirtis bet kuriame įrenginyje – mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar įprastame nešiojamajame kompiuteryje.

Ataskaitų pateikimas

Šiuolaikiškai atrodančios ataskaitos, kurios akimirksniu pateikiamos įvairausiais formatais.

Why Qlik Qlik Sense Qlik Community Qlik Lietuviškai