DUK

BIfree yra nekomercinis projektas, kurį inicijavo ir įgyvendino jungtinė Qlik profesionalų komanda iš trijų Baltijos valstybių. Tai didelė grupė specialistų, turinčių daugiau nei 18-os metų patirtį verslo duomenų analitikoje su pasaulyje lyderiaujančia platforma – Qlik.

BIfree – analitinės aplikacijos mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios yra pilnai parengtos naudoti, standartizuotos pagal geriausias praktikas ir poreikius bei pritaikytos populiariausioms verslo valdymo sistemoms.

Atiduodant rinkai naudotis šiais BI sprendimais, siekiama edukuoti įmones ir taip skatinti duomenų raštingumo augimą Baltijos regiono kompanijose. Tuo pačiu metu daugeliui įmonių atsiveria lig šiol neturėtos profesionaliosios analitikos galimybės, leidžiančios gauti realią vertę iš duomenų, išmokti analizuoti informaciją, naudojantis šiuolaikiškais įrankiais ir priimti verslui naudingus sprendimus, remiantis ne nuojautomis, o faktais.

Projektas startuoja su BIfree Sales ir nemokama atvirų duomenų aplikacija BIfree Sodra.

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie būsimas aplikacijas tiesiai į savo pašto dėžutę. 

BIfree yra sukurtas visiems duomenų entuziastams, verslo žmonėms, galutiniams BI naudotojams, – CEO, vadybininkams, duomenų analitikams. BIfree Sales padės pardavimų vadovams, vadybininkams priiminėti faktais pagrįstus sprendimus ir pastebėti verslui reikšmingas įžvalgas. Tai patikimas kelias veiklos efektyvumui gerinti.

Standartizuota ir parengta naudoti BIfree Sales aplikacija galima nemokamai naudotis 30 dienų. Atsiradus papildomo funkcionalumo, pritaikymo specifiniams poreikiams būtinybei, siūlome Pro ar Pro Enterprise aplikacijas.

Susisiekite bifree@dayq.lt ir galėsite po savaitės pradėti analizuoti savo įmonės pardavimų duomenis, – gera galimybė išbandyti analitikos įrankį ir pasiruošti būsimiems analitikos projektams.

Naudokitės BIfree.lt svetaine arba rašykite mums BIfree@dayq.lt. 

Profesionaliosios aplikacijos yra sukurtos naudotojams, kuriems svarbu pasiekti analitines aplikacijas prisijungus per tinklą, reikalingos nestandartinės ataskaitos specifiniams įmonės poreikiams, įmonė turi papildomų reikalavimų saugumui bei būtina profesionali pagalba.

Pilnas aplikacijų paketas šioje palyginamojoje lentelėje. 

Susisiekite bifree@dayq.lt arba užpildykite BIfree Sales atsisiuntimo formą. Mūsų konsultantai padės tai padaryti greitai ir sklandžiai.

 

Prieš atsisiųsdami pasitikslinkite techninius reikalavimus.

 

Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt. Mūsų konsultantai padės tai padaryti greitai ir sklandžiai.

 

BIfree aplikacijos yra sukurtos vienos pasirinktos verslo valdymo sistemos (ERP) duomenų šaltiniui. Tačiau Qlik Sense Desktop ir Qlik Sense Enterprise gali būti naudojami kurti ir vystyti aplikacijas, kurios apjungia duomenis iš daugelio skirtingų duomenų šaltinių. Pavyzdžiui, viena aplikacija gali imti duomenis ir iš Excel dokumento, ir iš SQL duomenų bazės, ir iš dokumento, kuris yra patalpintas debesijoje, taip pat pasiekti Wikipedia informaciją ir t.t.

Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt. Mūsų konsultantai padės tai padaryti greitai ir sklandžiai.

Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt. Mūsų konsultantai padės tai padaryti greitai ir sklandžiai.

Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt. Mūsų konsultantai padės tai padaryti greitai ir sklandžiai.

Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt. Mūsų konsultantai padės tai padaryti greitai ir sklandžiai.

BIfree aplikacijų verslui sąrašas yra puslapyje “BIfree aplikacijos”. Šiuo metu atsisiųsti galite BIfree Sales aplikaciją. 

Atvirų duomenų aplikacijų biblioteka bus pildoma puslapyje “Kitos aplikacijos”.

BIfree.lt svetainėje užsisakykite naujienlaiškį ir informaciją apie naujai atsisiuntimui parengtas aplikacijas gausite tiesiai į savo el.pašto dėžutę. 

Jūs gaunate galimybę išsibandyti su savo įmonės duomenimis analitinę aplikaciją pardavimų duomenims analizuoti – išsibandykite analitinio įrankio tinkamumą ir pasiruoškite būsimams analitikos projektui. Galėsite užduoti klausimus ir per kelias sekundes gauti atsakymus interaktyviai, vizualiai, intuityviai veikiančioje Qlik Sense BI platformoje, veikiančioje patentuotos asociatyvinės duomenų analizės technologijos pagrindu.

BIfree aplikacijos yra atviro kodo sprendimai, kuriuos galite savarankiškai naudoti, kopijuoti, tobulinti.  

Jūsų duomenys yra saugiai laikomi viename iš Qlik Sense aplikacijos dokumentų (plėtinys qvf) kartu su duomenų vizualizacijos objektais.

Aplikacijos yra talpinamos C:\Users\<USER>\Documents\Qlik\Sense\Apps\ kataloge, todėl turite būti įsitikinę, kad dokumentai čia bus laikomi saugiai.

Atminkite, kad kopijuojant dokumentus iš vieno įrenginio į kitą, gali būti labai patogu įkelti atnaujintus duomenis ir vizualizacijas, bet tokiu būdu padidėja galima duomenų nutekėjimo rizika.

Qlik Sense aplikacija yra dokumentas su plėtiniu qvf, kuris laikomas kataloge C:\Users\<USER>\Documents\Qlik\Sense\Apps\. Aplikacijos gali būti kopijuojamos į kitą kompiuterį, jais lengvai galima dalintis su kitais naudotojais. Atminkite, kad kopijuojant iš vieno įrenginio į kitą būtų patogu įkelti atnaujintus duomenis ir vizualizacijas, bet kartu tai padidina galimą duomenų nutekėjimo riziką. 

Visa informacija ir duomenys gali būti išsaugomi eksportuojant juos tiesiai iš Qlik Sense aplikacijos. Taip pat galite eksportuoti visus duomenis iškart PDF formatu. Atskirus objektus galite išsaugoti kaip nuotraukas (image) arba PDF, Excel formatais.

Norėdami BIfree aplikacijomis naudotis mobiliuosiuos įrenginiuose ar planšetiniuose kompiuteriuose, turėtumėte įsigyti Pro ar Pro Enterprise aplikacijas, kurios sukurtos ir pritaikytos Qlik Sense Enterprise platformai.

Parašykite mums tiesiogiai bifree.lt svetainėje arba bifree@dayq.lt. 

Naudodami Qlik Sense Desktop galite savarankiškai kurti norimas analitines aplikacijas. Taip pat nėra jokių apribojimų, jei norite keisti ar vystyti BIfree aplikacijas. 

Naudokitės Qlik Community bendruomenės forumu atsakymams į įvairiausius klausimus gauti. Taip pat, prieš pradėdami naudotis Qlik Sense Desktop, peržvelkite siūlomus mokymus ir dokumentaciją šiame puslapyje: Qlik Getting Started.

BIfree projektas yra pradedamas su BIfree Sales aplikacija. Ateityje planuojama pateikti atsargų, finansų ir kt. analitinės aplikacijas. BIfree.lt svetainėje užsisakykite naujienlaiškį ir informaciją apie naujai atsisiuntimui parengtas aplikacijas gausite tiesiai į savo el.pašto dėžutę. 

Jūs galite laisvai kurti ir vystyti aplikacijas savarankiškai, naudodami tokius duomenis, kokie jums reikalingi atsakymams gauti. Galite jungti duomenis iš skirtingų šaltinių, esančių tiek debesijoje, tiek duomenų bazėse, lokaliose saugyklose ar interneto svetainėse. Taip pat galite apjungti ir konsoliduoti duomenis iš savo verslo valdymo sistemos (ERP), CRM, Helpdesk, orų svetainių, pridėti specifiškai saugomus duomenis Excel dokumentuose ar prijungti informaciją iš Wikipedia, kitų šaltinių. Limitas – tik jūsų vaizduotė ir duomenų pasiekiamumas. 

BIfree svetainės “Kaip pradėti naudotis” puslapyje yra visos reikalingos instrukcijos. Šiame puslapyje galite rasti ir trumpus video.

Jei nepavyksta atsisiųsti ar matote kitas klaidas, perskaitykite “Klaidų šalinimo instrukciją”, kurią irgi rasite “Kaip pradėti naudotis” puslapyje.

Atsakymus į su Qlik susijusius klausimus greitai rasite Qlik Community bendruomenės puslapyje, Qlik mokymai ir dokumentacija yra šiame puslapyje Qlik Getting Started.

Turite klausimų? Rašykite mums tiesiogiai svetainėje BIfree.lt arba bifree@dayq.lt.

Lankykitės BIfree.lt svetainėje arba iškart užsisakykite naujienlaiškį ir informaciją apie naujai atsisiuntimui parengtas aplikacijas, jų atnaujinimus gausite tiesiai į savo el.pašto dėžutę. 

Visi su BIfree aplikacijomis susiję dokumentai yra šioje svetainėje. Rekomenduojame sekti skiltį “Renginiai” ir prisijungti prie organizuojamų nemokamų Qlik Sense praktinių užsiėmimų, dalyvauti seminaruose ir būti BI naujienų epicentre. Savo renginiuose pateikiame daug praktinių žinių, kurios pravers ir naudojantis BIfree aplikacijomis.

Oficialus apibrėžimas puikiausiai atsako į šį klausimą: savarankiška verslo duomenų analitika (BI) – tai duomenų analizės modelis, leidžiantis naudotojams analizuoti įmonės duomenis, net jei jie ir neturi statistinės analizės, verslo analitikos ar panašaus išsilavinimo. Naudojant savarankiškos analitikos įrankius, tokius kaip Qlik Sense, visai nebūtini programavimo, kodavimo, duomenų mokslo, analitikos ir panašūs įgūdžiai, – galima pradėti analizuoti duomenis visiškai savarankiškai arba su minimalia IT specialistų pagalba. Tai reiškia, kad beveik kiekvienas žmogus gali savarankiškai kurti duomenų vizualizacijas, nestandartines ataskaitas, užduoti klausimus ir atrasti prasmingas įžvalgas. Kompanija QlikTech, siūlanti savarankiškos duomenų analitikos sprendimus su Qlik Sense ir QlikView, keleri metai iš eilės yra pripažintas BI lyderis pasaulyje. Baltijos šalių įmonės taip pat neatsilieka ir renkasi šiuos sprendimus.