DUK

BIfree yra nekomercinis projektas, kurį inicijavo ir įgyvendino jungtinė Qlik profesionalų komanda iš trijų Baltijos valstybių. Tai didelė grupė specialistų, turinčių daugiau nei 18-os metų patirtį verslo duomenų analitikoje su pasaulyje lyderiaujančia platforma – Qlik.

BIfree – tai nemokamos analitinės aplikacijos mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios yra pilnai parengtos naudoti, standartizuotos pagal geriausias praktikas ir poreikius bei pritaikytos populiariausioms verslo valdymo sistemoms.

Atiduodant rinkai naudotis šiais nemokamais BI sprendimais, siekiama edukuoti įmones ir taip skatinti duomenų raštingumo augimą Baltijos regiono kompanijose. Tuo pačiu metu daugeliui įmonių atsiveria lig šiol neturėtos profesionaliosios analitikos galimybės, leidžiančios gauti realią vertę iš duomenų, išmokti analizuoti informaciją, naudojantis šiuolaikiškais įrankiais ir priimti verslui naudingus sprendimus, remiantis ne nuojautomis, o faktais.

Atlikus kelis ypatingų žinių nereikalaujančius veiksmus, galima pradėti analizuoti duomenis greičiau nei per 30 min. Pirmosios nemokamos aplikacijos yra sukurtos pardavimams, atsargoms ir finansams analizuoti. Ateityje čia bus galima rasti ir daugiau analitinių aplikacijų. Projektas startuoja su BIfree Sales.

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie naujai parengtas aplikacijas tiesiai į savo pašto dėžutę. 

BIfree yra sukurtas visiems duomenų entuziastams, verslo žmonėms, galutiniams BI naudotojams, – CEO, vadybininkams, duomenų analitikams. BIfree Sales padės pardavimų vadovams, vadybininkams priiminėti faktais pagrįstus sprendimus ir pastebėti verslui reikšmingas įžvalgas. Tai patikimas kelias veiklos efektyvumui gerinti.

Standartizuotos ir parengtos naudoti analitininės aplikacijos, apimančios pagrindinius veiklos rodiklius (KPI), yra 100% nemokamos. Papildomas vystymas nėra reikalingas – atsisiunčiate, įkeliate savo duomenis ir analizuojate. Atsiradus papildomo funkcionalumo, pritaikymo specifiniams poreikiams būtinybei, galite įsigyti Pro ar Pro Enterprise aplikacijas.

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt

Naudokitės BIfree.lt svetaine arba rašykite mums BIfree@dayq.lt. 

Profesionaliosios aplikacijos yra sukurtos naudotojams, kuriems svarbu pasiekti analitines aplikacijas prisijungus per tinklą, reikalingos nestandartinės ataskaitos specifiniams įmonės poreikiams, įmonė turi papildomų reikalavimų saugumui bei būtina profesionali pagalba.

Pilnas aplikacijų paketas šioje palyginamojoje lentelėje. 

BIfree nemokamos aplikacijos yra sukurtos su Qlik Sense Desktop ir veikia lokaliai, – nėra galimybės naudotis debesijos serveryje. Tam tikslui reikia įsigyti BIfree Pro ar Pro Enterprise aplikacijas. 

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite bifree@dayq.lt arba rašykite mums tiesiai svetainėje BIfree.lt

Paskaitykite parengtą instrukciją, kurią gavote el.paštu, užpildydami pasirinktos aplikacijos atsisiuntimo formą. Visa mokomoji medžiaga yra pateikta puslapyje “Kaip pradėti naudotis”

Paskaitykite parengtą instrukciją, kurią gavote el.paštu, užpildydami pasirinktos aplikacijos atsisiuntimo formą. Visa mokomoji medžiaga yra pateikta puslapyje “Kaip pradėti naudotis”. 

 

Prieš atsisiųsdami pasitikslinkite techninius reikalavimus.

 

BIfree aplikacijos yra sukurtos specifinėms verslo valdymo sistemoms (ERP). Perskaitykite instrukciją, kurią gavote el.paštu, užpildę pasirinktos aplikacijos atsisiuntimo formą. Mokomąsias instrukcijas ir video galite rasti “Kaip pradėti naudotis” puslapyje. 

 

BIfree aplikacijos yra sukurtos vienos pasirinktos verslo valdymo sistemos (ERP) duomenų šaltiniui. Tačiau Qlik Sense Desktop ir Qlik Sense Enterprise gali būti naudojami kurti ir vystyti aplikacijas, kurios apjungia duomenis iš daugelio skirtingų duomenų šaltinių. Pavyzdžiui, viena aplikacija gali imti duomenis ir iš Excel dokumento, ir iš SQL duomenų bazės, ir iš dokumento, kuris yra patalpintas debesijoje, taip pat pasiekti Wikipedia informaciją ir t.t.

Sukurkite OLE DB jungtį per “Data load editor”, pateikdami savo serverio informaciją ir prisijungimo duomenis, kaip nurodyta instrukcijoje, kurią gavote į savo el.paštą, užpildę pasirinktos aplikacijos atsisiuntimo formą.

Prisijungimas aprašomas suteikiant pavadinimą:  BI_FREE_DATA

Mokomąsias instrukcijas ir video galite rasti “Kaip pradėti naudotis” puslapyje. 

Prieš įkeldami savo duomenis į BIfree, įsitikinkite, kad turite ODBC, skirtą Sybase ASA savo kompiuteryje, o tada naudokite šią jungtį per  “Data load editor”, kaip nurodyta instrukcijoje, kurią gavote į savo el.paštą, užpildę pasirinktos aplikacijos atsisiuntimo formą.

Prisijungimas aprašomas suteikiant pavadinimą:  BI_FREE_DATA

Mokomąsias instrukcijas ir video galite rasti “Kaip pradėti naudotis” puslapyje.

Įsidiekite BIfree aplikacijos paketą, skirtą Microsoft Dynamics AX (Axapta) verslo valdymo sistemai, o tada atnaujinkite jungties parametrus, kaip nurodyta diegimo instrukcijoje, kurią gavote el.paštu, užpildę aplikacijos atsisiuntimo formą. 

Mokomąsias instrukcijas ir video galite rasti “Kaip pradėti naudotis” puslapyje.

SVARBU: įsitikinkite, kad naudojatės Microsoft Dynamics AX (Axapta) 3.0 versija ar naujesne.

Įsidiekite BIfree aplikacijos paketą, skirtą Microsoft Dynamics NAV (Navision) verslo valdymo sistemai, o tada atnaujinkite jungties parametrus, kaip nurodyta diegimo instrukcijoje, kurią gavote el.paštu, užpildę aplikacijos atsisiuntimo formą. 

Mokomąsias instrukcijas ir video galite rasti “Kaip pradėti naudotis” puslapyje.

SVARBU: įsitikinkite, kad naudojatės Microsoft Dynamic NAV (Navision) 2013 versija ar naujesne.

Įsidiekite BIfree aplikacijos paketą, skirtą Rivilė-Gama verslo valdymo sistemai, o tada atnaujinkite jungties parametrus, kaip nurodyta diegimo instrukcijoje, kurią gavote el.paštu, užpildę aplikacijos atsisiuntimo formą.

Aprašydami duomenų ryšį su duomenų baze, atkreipkite dėmesį į Jūsų naudoją SQL serverio gamintoją. Jeigu Jūsų Rivilė-GAMA sistema veikia su Microsoft SQL serveriu, tokiu atveju naudokite OLE DB prisijungimą, jei su Sybase ASA serveriu, tuomet naudokite ODBC prisijungimą. Mokomąsias instrukcijas ir video galite rasti “Kaip pradėti naudotis” puslapyje.

SVARBU: įsitikinkite, kad naudojatės Rivilė-Gama 105 versija ar naujesne.

Iš anksto parengti prisijungimai yra tik prie populiariausių ir dažniausiai rinkoje naudojamų verslo valdymo sistemų. Šį sąrašą numatoma pildyti. Jei negalite rasti prisijungimo prie specifinio ERP, parašykite mums bifree@dayq.lt ir mes apsvarstysime galimybę pridėti pageidaujamą verslo valdymo sistemą kaip bazinį funkcionalumą. 

BIfree aplikacijų modifikavimas nėra ribojamas, – jūs turite visas galimybes naudoti ir keisti esamus ar sukurti visai naujus prisijungimus, būtinus jūsų specifiniams poreikiams. 

BIfree aplikacijų verslui sąrašas yra puslapyje “BIfree aplikacijos”. Šiuo metu atsisiųsti galite BIfree Sales aplikaciją. Netrukus bus įkeltos BIfree Inventory (atsargos) ir BIfree Finance (finansai) aplikacijos. 

Atvirų duomenų aplikacijų biblioteka bus pildoma puslapyje “Kitos aplikacijos”.

BIfree.lt svetainėje užsisakykite naujienlaiškį ir informaciją apie naujai atsisiuntimui parengtas aplikacijas gausite tiesiai į savo el.pašto dėžutę. 

Atlikę vos kelis paprastus ir specialių įgūdžių nereikalaujančius  veiksmus (Atsisiųskite. Įkelkite duomenis. Analizuokite.), galite pradėti analizuoti savo įmonės pardavimų duomenis mažiau nei po 30 min. Jūs gaunate profesionalios analitikos galimybes NEMOKAMAI: galite užduoti klausimus ir per kelias sekundes gauti atsakymus interaktyviai, vizualiai, intuityviai veikiančioje Qlik Sense BI platformoje. Nuo šiandien galite pradėti priiminėti sprendimus, kurie bus pagrįsti faktais, o ne nuojautomis, naudojantis šiuolaikišku verslo analitikos įrankiu, veikiančiu patentuotos asociatyvinės duomenų analizės technologijos pagrindu.

BIfree aplikacijos yra atviro kodo sprendimai, kuriuos galite savarankiškai naudoti, kopijuoti, tobulinti.  

Jūsų duomenys yra saugiai laikomi viename iš Qlik Sense aplikacijos dokumentų (plėtinys qvf) kartu su duomenų vizualizacijos objektais.

Aplikacijos yra talpinamos C:\Users\<USER>\Documents\Qlik\Sense\Apps\ kataloge, todėl turite būti įsitikinę, kad dokumentai čia bus laikomi saugiai.

Atminkite, kad kopijuojant dokumentus iš vieno įrenginio į kitą, gali būti labai patogu įkelti atnaujintus duomenis ir vizualizacijas, bet tokiu būdu padidėja galima duomenų nutekėjimo rizika.

Qlik Sense aplikacija yra dokumentas su plėtiniu qvf, kuris laikomas kataloge C:\Users\<USER>\Documents\Qlik\Sense\Apps\. Aplikacijos gali būti kopijuojamos į kitą kompiuterį, jais lengvai galima dalintis su kitais naudotojais. Atminkite, kad kopijuojant iš vieno įrenginio į kitą būtų patogu įkelti atnaujintus duomenis ir vizualizacijas, bet kartu tai padidina galimą duomenų nutekėjimo riziką. 

Visa informacija ir duomenys gali būti išsaugomi eksportuojant juos tiesiai iš Qlik Sense aplikacijos. Taip pat galite eksportuoti visus duomenis iškart PDF formatu. Atskirus objektus galite išsaugoti kaip nuotraukas (image) arba PDF, Excel formatais.

BIfree aplikacijos yra sukurtos ir pritaikytos Qlik Sense Desktop platformai, kuri gali būti naudojama tik stacionariuose kompiuteriuose.

Norėdami BIfree aplikacijomis naudotis mobiliuosiuos įrenginiuose ar planšetiniuose kompiuteriuose, turėtumėte įsigyti Pro ar Pro Enterprise aplikacijas, kurios sukurtos ir pritaikytos Qlik Sense Enterprise platformai.

Parašykite mums tiesiogiai bifree.lt svetainėje arba bifree@dayq.lt. 

Naudodami Qlik Sense Desktop galite savarankiškai kurti norimas analitines aplikacijas. Taip pat nėra jokių apribojimų, jei norite keisti ar vystyti BIfree aplikacijas. 

Naudokitės Qlik Community bendruomenės forumu atsakymams į įvairiausius klausimus gauti. Taip pat, prieš pradėdami naudotis Qlik Sense Desktop, peržvelkite siūlomus mokymus ir dokumentaciją šiame puslapyje: Qlik Getting Started.

BIfree projektas yra pradedamas su BIfree Sales aplikacija. Ateityje planuojama pateikti atsargų, finansų ir kt. analitinės aplikacijas. BIfree.lt svetainėje užsisakykite naujienlaiškį ir informaciją apie naujai atsisiuntimui parengtas aplikacijas gausite tiesiai į savo el.pašto dėžutę. 

Jūs galite laisvai kurti ir vystyti aplikacijas savarankiškai, naudodami tokius duomenis, kokie jums reikalingi atsakymams gauti. Galite jungti duomenis iš skirtingų šaltinių, esančių tiek debesijoje, tiek duomenų bazėse, lokaliose saugyklose ar interneto svetainėse. Taip pat galite apjungti ir konsoliduoti duomenis iš savo verslo valdymo sistemos (ERP), CRM, Helpdesk, orų svetainių, pridėti specifiškai saugomus duomenis Excel dokumentuose ar prijungti informaciją iš Wikipedia, kitų šaltinių. Limitas – tik jūsų vaizduotė ir duomenų pasiekiamumas. 

BIfree svetainės “Kaip pradėti naudotis” puslapyje yra visos reikalingos instrukcijos. Šiame puslapyje galite rasti ir trumpus video.

Jei nepavyksta atsisiųsti ar matote kitas klaidas, perskaitykite “Klaidų šalinimo instrukciją”, kurią irgi rasite “Kaip pradėti naudotis” puslapyje.

Atsakymus į su Qlik susijusius klausimus greitai rasite Qlik Community bendruomenės puslapyje, Qlik mokymai ir dokumentacija yra šiame puslapyje Qlik Getting Started.

Turite klausimų? Rašykite mums tiesiogiai svetainėje BIfree.lt arba bifree@dayq.lt.

Lankykitės BIfree.lt svetainėje arba iškart užsisakykite naujienlaiškį ir informaciją apie naujai atsisiuntimui parengtas aplikacijas, jų atnaujinimus gausite tiesiai į savo el.pašto dėžutę. 

Visi su BIfree aplikacijomis susiję dokumentai yra šioje svetainėje. Rekomenduojame sekti skiltį “Renginiai” ir prisijungti prie organizuojamų nemokamų Qlik Sense praktinių užsiėmimų, dalyvauti seminaruose ir būti BI naujienų epicentre. Savo renginiuose pateikiame daug praktinių žinių, kurios pravers ir naudojantis BIfree aplikacijomis.

Oficialus apibrėžimas puikiausiai atsako į šį klausimą: savarankiška verslo duomenų analitika (BI) – tai duomenų analizės modelis, leidžiantis naudotojams analizuoti įmonės duomenis, net jei jie ir neturi statistinės analizės, verslo analitikos ar panašaus išsilavinimo. Naudojant savarankiškos analitikos įrankius, tokius kaip Qlik Sense, visai nebūtini programavimo, kodavimo, duomenų mokslo, analitikos ir panašūs įgūdžiai, – galima pradėti analizuoti duomenis visiškai savarankiškai arba su minimalia IT specialistų pagalba. Tai reiškia, kad beveik kiekvienas žmogus gali savarankiškai kurti duomenų vizualizacijas, nestandartines ataskaitas, užduoti klausimus ir atrasti prasmingas įžvalgas. Kompanija QlikTech, siūlanti savarankiškos duomenų analitikos sprendimus su Qlik Sense ir QlikView, keleri metai iš eilės yra pripažintas BI lyderis pasaulyje. Baltijos šalių įmonės taip pat neatsilieka ir renkasi šiuos sprendimus.